Partnerzy

ERP SA
Europejską Platformę Recyklingu SA w Polsce tworzą Electrolux Poland, Hewlett-Packard, Procter & Gamble - Braun (dawniej Braun) i Sony Poland. Jest jedną z siedmiu organizacji odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego działających na polskim rynku.
Europejska Platforma Recyklingu zajmuje się odzyskiem i ponownym przetwarzaniem części, odpowiadającej udziałowi rynkowemu należących do niej firm - odpadów elektronicznych i elektrycznych, które co roku powstają w Polsce.

REMONDIS Electrorecycling

posiada ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie zbiórki, przetwarzania, odzysku oraz recyklingu zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych.  
Zakłady przetwarzania prowadzone przez REMONDIS Electrorecycling prowadzone są m.in. w Austrii, Francji, Niemczech i Polsce. Systemy zbiórki posiadamy praktycznie w całej Europie.


Electro System
Usługi Electro-System skierowane są zarówno do podmiotów wprowadzających sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych jak i działających w sektorze B2B.
Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego zapewnia kompleksową obsługę Wprowadzających w zakresie realizacji ich obowiązków związanych z:
  • organizacją sieci zbierania oraz zakładów przetwarzania zużytego sprzętu,
  • organizacją przetwarzania, odzysku/recyklingu i unieszkodliwiania zebranego zużytego sprzętu,
  • osiągnięciem wymaganych poziomów zbierania, odzysku, w tym recyklingu
  • sporządzaniem sprawozdawczości do Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska,
  • prowadzeniem publicznych kampanii edukacyjnych.

Program REKARTON to n
owatorska inicjatywa ekologiczna mająca na celu budowę systemu zbierania i recyklingu odpadów opakowaniowych po kartonach do mleka i soków. Działanie programu opiera się na ścisłej, a zarazem w pełni dobrowolnej współpracy (zainicjowanej podpisaniem Dobrowolnego Porozumienia na rzecz rozwoju systemu zbierania i recyklingu odpadów opakowaniowych po kartonach do płynnej żywności) firm zajmujących się produkcją mleka i soków pakowanych w kartony oraz dostawców kartonów.


Grupa van Gansewinkel rozpoczęła swoją działalność w latach sześćdziesiątych w Holandii. Po ponad pięćdziesięciu latach ekspansji i innowacji staliśmy się niekwestionowanym liderem rynku w Beneluksie oraz rozszerzyliśmy naszą działalność o inne kraje, tj. Portugalię, Francję, Republikę Czeską i od 12 lat Polskę. Obecnie Grupa realizuje roczne obroty na poziomie 500 milionów euro i zatrudnia łącznie 3500 pracowników. Na początku kładliśmy mocny nacisk na zbiórkę odpadów komunalnych. Teraz pakiet usług Grupy van Gansewinkel obejmuje wszystkie aspekty kompleksowej gospodarki odpadami. Do naszych klientów należy duża grupa miast, gmin oraz przedsiębiorstw. Zarówno dużych jak i małych.

Małopolski Instytut Kultury.
Jesteśmy samorządową instytucją kultury Województwa Małopolskiego powstałą w efekcie modernizacji Małopolskiego Ośrodka Kultury. Od 2002 roku funkcjonujemy pod nową nazwą, której charakter wyznacza cele, jakie przed sobą stawiamy.  Poprzez budowanie długofalowych programów rozwoju, chcemy tworzyć wspólnotę małopolskich instytucji kultury, działających razem i wspierających się wzajemnie.Agencja Reklamowa Studio-eM
Niskie nakłady, szybka realizacja. Oferujemy pełen zakres usług: od przygotowania projektu graficznego do druku i wykończenia introligatorskiego.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
http://www.studio-em.plDrukarnia Leyko istnieje od 1976 roku. W tym czasie niewielki, rodzinny biznes przekształciliśmy w jedną z największych drukarni offsetowych w południowej Polsce. Dzięki dynamicznemu rozwojowi nasze przedsiębiorstwo nieprzerwanie znajduje się w czołówce firm z branży poligraficznej. Świadczą o tym nie tylko wyniki, ale również uznanie z  jakim spotyka się nasza praca. Rok 2008 przyniósł nam drugi z  rzędu tytuł Gazeli Biznesu, przyznawany przez redakcję Pulsu Biznesu.

Ramirent jest największą w Polsce i czołową na rynkach europejskich siecią wypożyczalni sprzętu budowlanego, podnośników, kontenerów, rusztowań oraz podestów roboczych. Firma oferuje wynajem wysokiej jakości, renomowanego sprzętu bez operatora i powiązane z nim usługi dodatkowe, takie jak doradztwo techniczne, serwis oraz transport.
Cracow Stage-Light
Wizja rzetelnej i profesjonalnej firmy zapewniajacej kompleksowa obsluge wszelkich potrzeb w zakresie obslugi imprez, jest realizowana przez nas w praktycznym dzialaniu. Celem nadrzednym jest:
Dostarczanie profesjonalnych uslug i rozwiazan w zakresie organizacji, realizacji i obslugi technicznej imprez ze szczególnym uwzglednieniem indywidualnych potrzeb naszego Klienta.
Na coraz bardziej wymagajacym rynku uslug event- owych, z powodzeniem i satysfakcja spelniamy oczekiwania naszych Klientów.
Nad funkcjonowaniem i rozwojem wykonywanych uslug sprawujemy staly nadzór zapewniajac ich wysoki poziom realizacyjny i niepowtarzalnosc ostatecznego efektu.APLA od 2004 roku dostarcza swoim odbiorcom artykuły reklamowe z nadrukiem. Ilość zadowolonych klientów rośnie dynamicznie z roku na rok. Świadczy to o tym, że APLA doskonale potrafi zaspokoić potrzeby swoich Szanownych Klientów. Dzięki zespołowi doświadczonych grafików i parkowi nowoczesnych maszyn, bez ingerencji firm zewnętrznych, wykonujemy gotowy produkt, od projektu graficznego po gadżet reklamowy z nadrukiem.

Mr. Green Grass

Obsługujemy trawniki w Krakowie oraz Warszawie i okolicach tych miast. Dbamy o ich atrakcyjny wygląd i zdrową kondycję. Od czasu zapoczątkowania opieki nad trawnikami, Mr. Green Grass jest wciąż liderem w rozwijających się usługach dbania o trawniki w rejonach naszego działania. Nasza firma łączy w sobie tradycję bycia pierwszą tego typu firmą wraz ze stosowaniem najnowszych, zaawansowanych technologii dbania o trawniki, jakie pojawiają się na świecie.


drzewkonaprezent.pl  sklep internetowy specjalizuje się w wysyłaniu zielonych prezentów, zwłaszcza bezpośrednio do osób, które chcesz obdarować. Zajmujemy się sprzedażą pięknie opakowanych, wysokiej jakości ekologicznych podarunków, wśród których znajdziesz wiele odmian tradycyjnych polskich drzew, kwiatów oraz ciekawych roślin Europejskich. Przedstawiamy tu także interesujące informacje o nich i ich symbolice. Nasza działalność obejmuje poza tym propagowanie sadzenia drzew i dbanie o środowisko naturalne. Za pośrednictwem naszej strony internetowej, możesz ufundować posadzenie drzewa w swojej okolicy.
 Akcja Cała Polska Chodzi Boso odbędzie się w weekend 3-5 czerwca 2011, z finałem 5 czerwca. W tym dniu, w ponad 100 krajach, obchodzony jest Światowy Dzień Środowiska Naturalnego.  Strefy Zielonej Energii  W wybranych miastach Polski zostaną stworzone specjalne punkty – Strefy Zielonej Energii. Będą to zielone dywany z naturalnej trawy rozłożone w charakterystycznych, centralnych punktach miast. Cała Polska Chodzi Boso to pozytywna akcja społeczna o charakterze proekologicznym, która ma formułę trzydniowego festiwalu. To pierwsza w Polsce tego typu akcja, która mówi o równowadze pomiędzy człowiekiem, środowiskiem i przemysłem, nie ograniczając się tylko do kwestii ekologii.


Krakowskie Szkoły Artystyczne zespół szkół policealnych mieszczących się w Krakowie przy ulicy Zamoyskiego 52 i Dekerta 10, nad którymi nadzór sprawuje Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Szkoła prywatna, powstała w 1992 roku jako Szkoła Aktorska i Telewizyjna SPOT będąc pierwsza szkołą w ramach projektu Krakowskich Szkół Artystycznych.
Fundacja Zielony Horyzont

Nasza fundacja powstała z pasji. Do środowiska i do edukacji. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, poszerzamy horyzonty, otwieramy myślenie na ekologię, zmieniamy zachowania na odpowiedzialne i świadome.
Inspiruje nas różnorodność przyrody, kultury i ludzie, których spotykamy na swojej drodze.
Dobre pomysły to nasza specjalność.
Ich realizacja to przyjemność.
Ich efekt – oceńcie sami.
WebRep
Ogólna ocena reputacji
 
Comments